Ranking prawników

opinie o adwokatach i radcach


Adwokat Warszawa – Jakub Sapiński – Przasnyska 11/73

Adwokat Warszawa - Jakub Sapiński - Przasnyska 11/73

Kancelaria Adwokacka – Jakub Sapiński – Moja kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie sporów sądowych i postępowań arbitrażowych obejmujących wszelkie dziedziny prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa karnego oraz prawa gospodarczego.

Dane kontaktowe:
 • Przemysław O. -

  Kancelaria Pana Mecenasa Jakuba Sapińskiego współpracuje z naszą firmą oraz reprezentuje nas przed sądem w sprawach z zakresu prowadzonej przez nas działalności gospodarczej. Pan Jakub dał się poznać jako kompetentny i zdyscyplinowana osoba, potrafiąca sobie radzić w każdej sytuacji prawnej. Polecamy z pełną odpowiedzialnością Pana Jakuba Sapińskiego jako rzetelnego prawnika.

 • Monika K. -

  Korzystaliśmy z mężem z porady prawnej Pana Mecenasa Jakuba Sapińskiego, którego cechuje kompetencja i profesjonalizm. Pan Mecenas jest osobą bardzo kontaktową co ułatwiło nam zrozumienie subtelnych niuansów prawa, tak trudnych czasami do wyłapania dla laika. Jestem usatysfakcjonowana sposobem zakończenia sprawy. Przy tym wszystkim Pan Jakub jest bardzo sympatyczny i pomocną osobą. Na każdym etapie sprawy mogłam się zwrócić o pomoc i zawsze ją otrzymywałam. Polecam usługi kancelarii.

 • Mariusz D. -

  Całe szczęście, że zdecydowałem się zwrócić o pomoc do pana mecenasa,bo moja sprawa nie wyglądała za ciekawie. Pełna rzetelność. Od początku do końca byłem informowany co można zrobić co nie, co mi grozi, co można wywalczyć. Sprawa została rozwiązaną na moja korzyść. Profesjonalizm i kompetencja. Wcześniej korzystałem z usług innej kancelarii i różnica jest diametralna. Polecam!

 • Anna P. -

  Jeżeli szukasz bardzo dobrego adwokata to polecam mecenasa Jakuba Sapińskiego. Bardzo uczciwy, rzetelny i profesjonalny adwokat. Mogę z ręka na sercu polecić Pana mecenasa Jakuba każdemu kto potrzebuje pomocy. Swoją wiedzą, doświadczeniem i życzliwością podchodzi do sprawy. Pan Jakub bardzo sprawnie pomógł mi w sprawie karnej za co jestem Mu bardzo wdzięczny i serdecznie dziękuje.

 • Andrzej L -

  Nie chciałbym go mieć po przeciwnej stronie. Bardzo skuteczny adwokat, dobry praktyk, doświadczona osoba. Załatwił moją sprawę idealnie. Wart każdych pieniędzy. Moja sprawa była skomplikowana, a Pan Jakub doprowadził ją do końca i wygraliśmy. Bardzo polecam.

 • Marcin P -

  Do pana Mecenasa Sapińskiego trafiłem sugerując się opiniami zamieszczonymi tutaj. Po dwóch latach współpracy zakończonej sukcesem muszę przyznać, że był to najlepszy wybór. Pan Mecenas poprowadził moją sprawę w sposób rzetelny i profesjonalny. Jest niezwykle sumienny, obowiązkowy i punktualny. Zawsze oddzwania i odpisuje na maile. Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm.

 • Krystian W. -

  Pan Mecenas Jakub Sapiński prowadził moją sprawę o rozwód. Poświecił mi dużo czasu i wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości, przedstawiając najkorzystniejsze dla mnie rozwiązanie. Zawsze znalazł czas na rozmowę telefoniczną czy spotkanie w kancelarii. Na wszystkich rozprawach był osobiście. Jestem bardzo zadowolony że trafiłem do tak dobrego specjalisty. Polecam Pana mec. Sapińskiego.

 • Marcin S -

  Sprawa została przeprowadza w bardzo profesjonalny sposób. Byłem pod ogromnym wrażeniem. Wszystko zostało dokładnie sprawdzone, a ja byłem informowany na bieżąco o tym, na jakim etapie jest postępowanie. Jestem pod wrażeniem tak dobrego podejścia do mojej sprawy.

 • Mateusz Musiał -

  Współpraca z Panem Jakubem Sapiński układała się dobrze i sprawa sądowa została zakończona pomyślnie. Kontakt z Mecenasem był również bezproblemowy, nawet w późnych godzinach czy weekend.  Dodać należy,że Pan Jakub poza profesjonalnym podejściem do spraw, które prowadzi, cechuje się wyjątkową uczciwością i kulturą osobistą! Życzę wszystkim takiego Mecenasa.

 • Katarzyna B -

  Sporządzenie wniosku zajęło trochę czasu, jednakże co najważniejsze sprawa wygrana. Bardzo ale to bardzo polecam Pana mecenasa Jakuba, dzięki niemu i jego fachowemu podejściu i ogromnej wiedzy na temat upadłości udało mi się wyjść z mojej beznadziejnej sytuacji i to właśnie mecenas dal mi nadzieje ze mogę zacząć myśleć pozytywnie. Dobry, stały kontakt. Zwłaszcza na pochwałę zasługuje fakt odbierania telefonów do klientów. Pisma z sądu i od strony przeciwnej były mi niezwłocznie przesyłane na maila w formie snaków. Nic tylko polecać Pana Mecenasa Jakuba Sapińskiego.

 • Halina K. -

  Rzeczywiście fachowiec, więc jeśli ktoś szuka, to polecam. Kolega mi go doradził, rozwodził się kiedyś i poprowadził mu elegancko sprawę. Polecam usługi pana Mecenasa. Wygrał dla mnie dwie sprawy cywilne już i trzecia jest w toku. Pomimo tego, że pan mecenas ma zajęty grafik, to zawsze znalazł dla mnie czas. Bardzo rzetelnie i sprawnie poprowadził mi sprawy. Oby było więcej takich osób jak Pan Mecenas Jakub Sapiński.

 • Małgorzata R. -

  Pan Adwokat okazał się być kompetentną osobą, który był na każdej rozprawie nie wyręczając się swoimi aplikantami. Od samego początku do końca był w 100% zaangażowany. Poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam, doskonale zna prawo i potrafił tą wiedzę dobrze wykorzystać. Przed każdą rozprawą spotykałam się mec. Jakubem, aby omówić szczegóły tego co może się wydarzyć i co robimy ewentualnie dalej. Polecam wszystkim Pana Mecenasa!!!!!!!

 • Jacek G. -

  Pan Mecenas Jakub Sapiński okazał się być rzetelnym, metodycznym i skutecznym fachowcem w swojej dziedzinie. Cierpliwie wysłuchał mojej sprawy i po kolei realizował wszystkie ustalone założenia. Jest człowiekiem, który w sposób rzeczowy i bezpośredni przekazuje informacje, niezależnie od tego czy są wygodne czy nie, dla zainteresowanego. Nie spotkałem się z bajkopisaniem, tylko konkretnym podejściem do tematu, a to bardzo cenię bo wyraża to szacunek do klienta.

 • Kasia L. -

  Miałam przyjemność i potrzebę poznać Pana mec. Jakuba Sapińskiego i po tym czasie z czystym sumieniem mogę stwierdzić, iż jest to kompetentny człowiek, który nie obiecuje gruszek na wierzbie. Bardzo realnie ocenia szanse na powodzenie i ostrzega o możliwych kłopotach podczas trwania procesu. Moją sprawę poprowadził wręcz wzorcowo. Jednym słowem polecam i oby więcej takich specjalistów w naszym kraju jak mec. Jakub Sapiński.

  Ocena: 5
 • Jacek N. -

  Z pełną świadomością polecam Pana Mecenasa jako profesjonalistę w swoim fachu. Jest to niewątpliwie osoba bardzo konkretna, kompetentna a przy tym posiadająca klasę zarówno w Sądzie jak i poza nim. Doskonale wie co robi i robi to skutecznie. Do prowadzonej mojej sprawy sądowej podszedł rzeczowo, indywidualnie i z pełną precyzją. Dzięki mecenasowi Sapińskiemu koszty sprawy dla mnie były minimalne.

  Ocena: 5
 • Krzysztof O. -

  Szczerze polecam. Zanim moją sprawą zajął się Pan Mecenas Jakub Sapiński wglądało to dość nieciekawie, zupełnie jakby wszystko sprzysięgło się przeciwko mnie. Miałem okazję przekonać się jak ważna jest w takiej sytuacji pomoc doświadczonego adwokata. Nie chodzi nawet o znajomość paragrafów tylko umiejętność opracowania i egzekwowania planu, indywidualne podejście do sprawy, bardzo dobry kontakt z klientem i skuteczność – sprawa zakończyła się pomyślnie.

  Ocena: 5
 • Krystian Z. -

  Kancelaria mec. Jakuba Sapińskiego godna polecenia. Bardzo profesjonalna obsługa prawna, wysokie kompetencje mec. Sapińskiego oraz bardzo duże zaangażowanie w prowadzonych sprawach. Miła i fachowa pomoc. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i z czystym sumieniem polecam.

 • Katarzyna B. -

  Pan Mecenas Jakub Sapiński gwarantuje jakość świadczonych przez niego usług prawnych jest na najwyższym poziomie. Prowadził mi dwie sprawy,z czego obydwie nie tylko przebiegły sprawnie, szybko, ale przede wszystkim na moją korzyść. Wcześniej miałam już doświadczenie z adwokatami, ale Pan Mecenas jest bezkonkurencyjny, natomiast prowadzone przez niego sprawy warte każdych pieniędzy. Polecam z czystym sumieniem.

  Ocena: 5
 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *