Ranking prawników

opinie o adwokatach i radcach


Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrian Król

Kancelaria Adwokacka Adwokat Adrian Król

Adwokat Adrian Król złożył egzamin adwokacki i jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego i obronił pracę magisterską w Katedrze Prawa Cywilnego z wynikiem bardzo dobrym.

Nieprzerwanie od 2003 r. zajmuje się zawodowo prawem pracując w sądach oraz świadcząc pomoc prawną w kancelariach. Jako adwokat posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu procesów sądowych z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego i rodzinnego. Adwokat Adrian Król od początku swojej kariery zawodowej specjalizuje się także w sprawach karnych, w których występuje jako obrońca oskarżonych lub pełnomocnik oskarżycieli posiłkowych i prywatnych. W ramach swojej praktyki zajmuje się ponadto prowadzeniem postępowań odszkodowawczych i dochodzeniem należności.

Adwokat Adrian Król ukończył studia doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jest autorem publikacji naukowych z zakresu prawa cywilnego oraz administracyjnego. Prowadzi również zajęcia dydaktyczne i szkolenia o tematyce cywilnoprawnej. Doradza zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom.

Dane kontaktowe:
 • Norbert -

  Bardzo dobry adwokat. Dzięki zaangażowaniu mecenasa sąd uniewinnił mnie od bezpodstawnych zarzutów mojej byłej żony. Polecam!

 • Maja -

  Mogę polecić adwokata Adriana Króla z Łodzi. Zajął się moją sprawą rodzinną i wygrał. Bardzo kontaktowy i sympatyczny człowiek. Polecam

  Ocena: 5
 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *