Ranking prawników

opinie o adwokatach i radcach


Kancelaria Adwokacka Łódź – Adwokat Michał Skrzydlewski.

Kancelaria Adwokacka Łódź - Adwokat Michał Skrzydlewski.

Adwokat Łódź

Witaj na opisie Kancelarii prawnej adwokata Skrzydlewskiego z miasta Łódź. Kancelaria prawna to instytucja udzielająca wsparcia, pomocy przedsiębiorcom oraz zajmująca się dokumentacją na etapie merytorycznym i formalnym.

Adwokat pracujący w kancelarii przejmuje się dodatkowo problemami rodzinnymi, spadkowymi, cywilnymi, karnymi i opiekuńczymi. Prawnik ma wielkie doświadczenie adwokackie oraz ugruntowaną pozycję w środowisku sądowniczym również celnie doradzi możliwe rozwiązania – skuteczne metody postępowania w sprawach o alimenty albo rozwody.

Znajduje się wśród 9 tysięcy adwokatów występujących w Polsce. Wśród akt i dokumentów które prowadzi kancelaria jest mnóstwo za odszkodowania i za błędy medyczne i lekarskie. Kancelaria prawna z Łodzi dba o szczegóły prawne i zapewnia atrakcyjne ceny za świadczone czynności.

Niestety rozwód to mocno stresujące przeżycie dla dzieci współmałżonków. Adwokat specjalizuje się w rozprawach sądowych o alimenty i powództwo rozwodowe. Kancelaria adwokacka jest wynajmowana oraz przez osoby fizyczne również przez instytucje Państwowe i prywatne sklepy.

http://adwokat-skrzydlewski.pl/adwokat-lodz-cennik.html: Cennik usług adwokackich na stronie kancelarii.

Dane kontaktowe:
Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 51.77619164802763, Długość geograficzna: 19.47403907775879

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *