Ranking prawników

opinie o adwokatach i radcach


Kancelaria adwokacka Mamiński & Wspólnicy

Kancelaria adwokacka Mamiński & Wspólnicy

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Kancelarii Mamiński & Wspólnicy, działającej na polskim rynku od 1996 roku. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanym adwokatom znajdujemy się w czołówce rankingu firm prawniczych i adwokackich w Polsce.

Zajmujemy się wieloma gałęziami prawa, w szczególności prawem spółek handlowych, prawem pracy, prawem nieruchomości, a także prawem finansowym. Wybierając naszą kancelarię adwokacką, zostaniecie Państwo obsłużeni w profesjonalny sposób przez naszych wykształconych i doświadczonych pracowników. Klienci Kancelarii Mamiński & Wspólnicy bywają w razie potrzeby reprezentowani przez naszych adwokatów przed sądami i organami administracji publicznej.

Adwokat Mamiński w 1995 roku zakończył aplikację adwokacką i specjalizuje się w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego, prawa gospodarczego i celnego. Ponadto adwokat Mamiński jest doradcą Polskiej Izby Celnej i Handlu Zagranicznego oraz doradcą parlamentarnym.

Jeśli potrzebują Państwo porady prawnej lub pomocy w prowadzeniu swych spraw przed sądem lub organem administracji publicznej, zachęcamy do skontaktowania się z naszą kancelarią adwokacką w celu umówienia spotkania z adwokatem bądź radcą prawnym. W naszej kancelarii panuje swobodna atmosfera, pracownicy nie tworzą nadmiernego dystansu z klientami, ani nie stwarzamy stresujących sytuacji.

Zachęcamy do zapoznania się na stronie internetowej adwokata Mamińskiego z historią kancelarii oraz zakresem prowadzonych spraw.

Dane kontaktowe:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *