Ranking prawników

opinie o adwokatach i radcach


Kancelaria Adwokacka Poznań | Usługi Prawne Jaśkiewicz & Papierska

Kancelaria Adwokacka Poznań | Usługi Prawne Jaśkiewicz & Papierska

Cechuje nas profesjonalizm, kompetencja, precyzja działania i determinacja. Te cechy sprawiają, że w naszej kancelarii świadczymy usługi prawne na rzecz naszych Klientów z wysoką skutecznością. Działamy także w imieniu korporacji a także innych podmiotów jak organy państwowe, spółdzielnie i inne. Młody zespół tworzą Adwokat Małgorzata Jaśkiewicz-Reichard i Adwokat Justyna Papierska. Mimo młodego wieku Panie cechuje spore doświadczenie, indywidualne podejście do klienta oraz skuteczna reprezentacja klientów. Podejmujemy najbardziej wymagające wyzwania.

Reprezentujemy klientów w różnych dziedzinach prawa. Najczęściej są to sprawy gospodarcze, karne oraz rozwodowe. Oferujemy kompleksową obsługę prawną obejmującą:

  • doradztwo osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym,
  • przygotowywanie niezbędnych umów, pism oraz dokumentów,
  • sporządzanie opinii prawnych,
  • dochodzenie praw i roszczeń oraz reprezentację w sądach, urzędach i instytucjach.

Solidna kancelaria adwokacka powinna budować trwałe relacje z Klientami w oparciu o zaufanie, pełną dyskrecję, sumienne podejście do każdej sprawy i wsparcie na każdym etapie postępowania. Te elementy tworzą fundament praktyki adwokackiej. Tworzenie serdecznych relacji z klientami umożliwia lepsze określenie potrzeb i przekładając się na dużą skuteczność kancelarii adwokackiej przy ulicy Wyspiańskiego w Poznaniu.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Dane kontaktowe:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *