Ranking prawników

opinie o adwokatach i radcach


Poradnia Salomon – adwokat kościelny Warszawa, Łódź, Wrocław

Poradnia Salomon - adwokat kościelny Warszawa, Łódź, Wrocław

Poradnia Salomon działająca m.in. w Warszawie, Łodzi i Wrocławiu udziela kompleksowej pomocy prawnej z zakresu prawa kanonicznego. Posiadający odpowiednie uprawnienia adwokaci kościelni współpracujący z kancelarią (m.in. adwokat Michał Pełka) pomagają w prowadzeniu kościelnych procesów małżeńskich. W przeważającej części są to procesy dotyczące stwierdzenia nieważności małżeństwa kościelnego.

Dane kontaktowe:
Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 39.9129412, Długość geograficzna: -104.79560549999997
 • Piotr Kamieniak -

  Byłem w biurze tego adwokata kościelnego na ulicy nowogrodzkiej w warszawie. Mecenas rzeczywiście miły i spokojnie uprzejmie doradził co i jak. Sprawa dotyczyła stwierdzenia nieważności ślubu.

 • Moje doswiadczenie -

  Żałuje ze tak późno dotarlem do kancelarii oszczędził bym czas i pieniądze. Pan Michał Pelka i Pani Klaudia Król stają na rzęsach, zeby wygrać proces. Jeszcze nigdy nie spotkałem sie z prawnikami z takim zapałem zeby wygrać proces co dalej wywołuje u mnie zdumienie. Sprawa trwała dwa lata ponad, ale jak na unieważnienie ślubu przed sądem kościelnym to podobno standard

  Ocena: 5
 • rkeg72 -

  Na pewno jedna z lepszych kancelarii kanonicznych w Warszawie

  Ocena: 5
 • A. K. -

  Pan Michał Pelka jest naprawdę godnym zaufania adwokatem w pełni zaangażowanym w sprawy swoich klientów. Wdzięczności za udzieloną pomoc i pewnego rodzaju wsparcie psychiczne nie da się wycenić.

  Ocena: 5
 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *