Ranking prawników

opinie o adwokatach i radcach


Ranking

Najnowsze wpisy:

 1. Kancelaria Prawa Karnego Adwokat Paweł Kozanecki – Paweł Kozanecki – Kancelaria Prawa Karnego
  Kancelaria Prawa Karnego Adwokat Paweł Kozanecki - Paweł Kozanecki - Kancelaria Prawa Karnego

  Kancelaria Prawa Karnego Paweł Kozanecki. Zasięg działania - cała Polska.

  Prowadzimy sprawy z zakresu prawa karnego, reprezentując w toku postępowania karnego wszystkie podmioty: podejrzanych, oskarżonych, skazanych oraz pokrzywdzonych.

  Pomoc na każdym etapie: zatrzymanie/tymczasowe aresztowanie, postępowanie przygotowawcze, postępowanie sądowe I i I instancji, nadzwyczajne środki zaskarżenia, postępowanie wykonawcze.

  W sprawach nie cierpiących zwłoki dyspozycyjność 24/7.

 2. Kancelaria Adwokacka | Adwokat Kraków – Kancelaria Prawna
  Kancelaria Adwokacka | Adwokat Kraków - Kancelaria Prawna

  Kancelaria Adwokat MAGDALENA MAKIEŁA WIELICZKA - KRAKÓW, Kancelaria Adwokacka Kraków. Specjalizacja: Prawo karne, cywilne, administracyjne i gospodarcze. Rozwody i spadki. Prawo Karne, Porady prawne. Adwokaci.

 3. Kancelaria Prawna Tomasz Czapczyński – Wrocław, Głogów
  Kancelaria Prawna Tomasz Czapczyński - Wrocław, Głogów

  Nasza kancelaria prawna to zespół doświadczonych prawników i radców prawnych dla osób i firm z Wrocławia i Głogowa. Oferujemy profesjonalne usługi prawne.

 4. Adwokaci – pomoc prawna dla biznesu, spory z bankami CHF/UNWW
  Adwokaci - pomoc prawna dla biznesu, spory z bankami CHF/UNWW

  Kancelaria Adwokacka Jurczak & Powajbo – specjalizujemy się w sporach cywilnych i gospodarczych. Zapewniamy obsługę prawną i doradztwo w transakcjach handlowych.Doradzamy zarówno dużym przedsiębiorstwom, między innymi z branży energetycznej i budowlanej, jak i podmiotom prowadzącym przedsiębiorstwo w skali mikro i średniej. Reprezentujemy licznych klientów indywidualnych w sporach z instytucjami finansowymi, w tym w szczególności w zakresie roszczeń związanych z zawarciem umowy kredytu bankowego indeksowanego w walucie obcej (głównie CHF). Bronimy w sprawach karnych gospodarczych i karnych skarbowych.

  W sferze naszych zainteresowań znajduje się także prawo nowych technologii oraz wszelkie zagadnienia prawne związane z ochroną danych osobowych. Mamy duże doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów z branży budowlanej. W naszej pracy skupiamy się na indywidualnym podejściu do Klienta. Zawsze stawiamy na zrozumienie konkretnego modelu biznesowego i zagadnień związanych z jego specyfiką, co pozwana nam na zachowanie najwyższego poziomu świadczonych usług.

 5. Strona główna – Kancelaria Adwokacka adw. Dawid Figurski
  Strona główna - Kancelaria Adwokacka adw. Dawid Figurski

  Kancelaria adw. Dawida Figurskiego oferuje profesjonalną i wszechstronną obsługę prawną dla przedsiębiorców, osób fizycznych i instytucji administracji publicznej.

  Stawiamy na ciągły rozwój, doskonalenie zawodowe, wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Cechuje nas elastyczność oraz mobilność. Zapewniamy i gwarantujemy fachowość, dyspozycyjność i wysoką jakość usług.

  Mając na uwadze zdobytą przez lata wiedzę oraz doświadczenie prawnicze Kancelaria Adwokacka Adwokata Dawida Figurskiego specjalizuje się zarówno w sprawach dotyczących sfery życia codziennego Klientów indywidualnych (sprawy cywilne, rodzinne, spadkowe, majątkowe) jak i w sprawach szeroko rozumianego obrotu gospodarczego.

  Priorytetem Kancelarii jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Naszym celem jest zaś zadowolenie Klienta, który zawsze może liczyć na indywidualne podejście do powierzonej sprawy, dostosowane do jego potrzeb oraz sytuacji majątkowej czy rodzinnej.

 6. Kancelaria adwokacka Michał Kalita adwokat Olsztyn
  Kancelaria adwokacka Michał Kalita adwokat Olsztyn

  Kancelaria Adwokacka świadczy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych, osób prawnych, stowarzyszeń oraz fundacji. Zapraszamy

 7. Adwokat Aleksandra Skinder
  Adwokat Aleksandra Skinder

  Witam na stronie internetowej Kancelarii Adwokackiej Aleksandry Skinder. Zapraszam do zapoznania się z ofertą.

 8. Adwokat Łódź Kancelaria adwokacka Krzysztof Żelechowski
  Adwokat Łódź Kancelaria adwokacka Krzysztof Żelechowski

  Kancelaria adwokacka Łódź - Libero. Sprawy karne, cywilne i sprawy gospodarcze, odszkodowania - klienci indywidualni i biznesowi.

 9. Kancelaria Adwokacka Anna Janas – Częstochowa
  Kancelaria Adwokacka Anna Janas - Częstochowa

  Kancelaria Adwokacka Anna Janas w Częstochowie. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa pracy, prawa gospodarczego i prawa karnego.

 10. Adwokat Dagmara Grządko
  Adwokat Dagmara Grządko

  Adwokat Szczecin