Ranking prawników

opinie o adwokatach i radcach


Rozwód, spadek, odszkodowania – Adwokat Łódź KDK

Rozwód, spadek, odszkodowania - Adwokat Łódź KDK

Często okazuje się, że pomoc dobrego adwokat to konieczność. Przydaje się podczas rozpraw sądowych, kiedy trzeba walczyć o dzieci, majątek, należny spadek, odszkodowanie… Kancelaria KDK zajmuje się sprawami rozwodowymi, karnymi, a także cywilnymi. Prawnicy z tej kancelarii pomogli i wciąż pomagają wielu ludziom a także firmom.

Dane kontaktowe:
 • Marzena -

  Witam. Miałam problem w Polsce za głupstwo które popełniłam byłam poszukiwana listem gończym. Kontaktowałam sie z wieloma kancelariami prawniczymi i nie dawano mi większych szans na uniknięcie wyroku. W końcu trafiłam na kancelarię KDK. Pan Damian Kuchta adwokat z tej kancelarii w kilka miesięcy rozwiązał moja sprawę pozytywnie. Bardzo polecam usługi adwokackie tego Pana.

 • Katarzyna B. -

  Jestem bardzo zadowolona z poziomu świadczonych usług. Panowie Mecenasi znają się na rzeczy i bardzo mi pomogli w sprawie w Sądzie. Udało się wygrać sprawę i dostać wysokie odszkodowanie. Polecam serdecznie

 • Ania -

  Po otrzymaniu pozwu rozwodowego od męża byłam załamana. Długo zastanawiałam się nad wyborem kancelarii i w końcu zdecydowałam się na Kancelarię KDK Adwokaci na Targowej i nie żałuję – dostałam rozwód z winy byłego i wysokie alimenty na dzieci.

 • Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *