Ranking prawników

opinie o adwokatach i radcach


Ranking adwokatów i radców z Łodzi

Ranking prawników z Łodzi i okolic

Ranking pod względem ilości pozytywnych opinii:

1mc

1. Adwokat Maciej Organiściak – Kancelaria Adwokacka Łódź

Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Macieja Organiściaka zajmująca się sprawami cywilnymi (zwłaszcza sprawy o zapłatę, sprawy rodzinne – rozwody, alimenty, podziały majątku, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska, sprawy spadkowe – stwierdzenia nabycia spadku, podział spadku, zachowek), karnymi i administracyjnymi. Kancelaria znajduje się w samym centrum Łodzi, ale obsługuje klientów na terenie całej Polski. Zapewniamy miłą i fachową obsługę zarówno osób prywatnych jak i przedsiębiorców.

2mc

2. Kancelaria obsługi prawnej

Kancelaria specjalizuje się w prowadzeniu obsługi prawnej przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Pomagamy we wszelkich kategoriach spraw cywilnych – począwszy na prowadzeniu spraw gospodarczych, a skończywszy na prawie spadkowym. Nasz zespół wykwalifikowanych prawników czeka na powierzeniu mu Twoich spraw!

3mc

3. Adwokat Łukasz Haas

Adwokat Łukasz Haas przyjmuje w kancelarii w Sieradzu przy ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 27 oraz w Łodzi przy ul. Zielonej 1.

4. Porady prawne Łódź | Kancelaria Adwokacka – Adwokat Ewelina Przybył – Woś

Kancelaria Adwokacka Pani adwokat Eweliny Przybył – Woś w Łodzi oferuje porady prawne . Udzielamy pomocy w sprawach odszkodowań, spadków, rodzinnych oraz dla firm. Zapraszamy.

5. Radca prawny – Łódź – Kancelaria Adwokacka Magdalena Makarska

Kancelaria Magdaleny Makarskiej to doświadczeni adwokaci i radca prawny z Łodzi. Prowadzimy również usługi pomocy przy pisaniu pism sądowych oraz spraw.

6. Wiśniewski Leszek adwokat

Adwokat o praktyce ogólnej zaprasza do kontaktu wszystkie osoby szukające pomocy prawnej. Kancelaria znajduje się w Pabianicach przy ul. Rzgowskiej 66. Czynne codziennie. Kancelaria Adwokacka zajmuje się udzielaniem porad prawnych z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, administracyjnego , prawa pracy, spadkowego.

7. Radca Prawny Łódź | LEGAL ASSIST

Radca prawy Łódź z Kancelarii Legal Assist specjalizuje się w szczególności w prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie nieruchomości, prawie administracyjnym i windykacji wierzytelności.

8. Kancelaria Adwokacka ZEJDA & ZEJDA, adwokat Eugeniusz Andrzej Zejda

Kancelaria Adwokacka ZEJDA & ZEJDA, adwokat Eugeniusz Andrzej Zejda Łódź 90-248, ul. Narutowicza 52. Pomoc prawna dla osób prawnych i fizycznych.

9. Kancelaria MS w Łodzi

Kancelaria MS w Łodzi.Doradztwo prawne w zakresie: prawo cywilne, prawo spadkowe, prawo autorskie, prasowe, kontraktów, prawo podatkowe, karne, karno skarbowe, prawo rodzinne. Łódź, Warszawa, Lodz i okolica.

10. Radca prawny – Prawnik Łódź | Rozwody – Alimenty – Odszkodowania

Kancelaria Radcy Prawnego w Łodzi, Małgorzata Dróżdż-Stasiak. Porady prawne, (rozwody, alimenty, odszkodowania itd.), pisma procesowe, reprezentacja przed sądami itd.

Wszyscy prawnicy spoza Top10 – kliknij

Informacje o rankingu prawników

Nasz ranking ma za zadanie pomóc internautom w znalezieniu dobrego i skutecznego adwokata z Łodzi i okolic do poprowadzenia jego sprawy cywilnej, karnej, spadkowej, alimentacyjnej czy rozwodowej. Zbieramy opinie o najlepszych kancelariach adwokackich i prawnych dodanych przez naszych użytkowników. Wszystkie opinie i komentarze podlegają wstępnej weryfikacji w celu oceny i sprawdzenia ich wiarygodności. Ranking opiera się na przyroście i zestawieniu opinii o adwokatach. Zestawienie jest aktualizowane raz na miesiąc. Zachęcamy wszystkich do wystawiania opinii i dzielenia się wrażeniami z uzyskanej pomocy prawnej – tylko tym sposobem możemy pomóc innym wybrać dobrego prawnika.

Warto zaznaczyć, iż w rankingu biorą udział wszystkie kancelarie adwokackie i radcowskie, które zadeklarowały chęć świadczenia usług prawnych na terenie Łodzi (rozumianej jako apelacji łódzkiej). Oznacza to, że sama kancelaria nie musi się mieścić na terenie miasta. Jest to szczególnie pomocne dla osób, które mają sprawę w rejonie łódzkim, ale mieszkają poza nim i zależy im na dobrym adwokacie z ich miejsca zamieszkania, który podejmie się sprawy wyjazdowej.

Najczęściej klienci poszukują adwokata do poprowadzenia sprawy o rozwód, podział majątku, uzyskanie zachowku, do obrony w sprawach karnych, czy do roszczeń wynikających z umowy sprzedaży – o zapłatę, rękojmię, czy odstąpienie od umowy z uwagi na jej wady.

W rejonie Łodzi znajduje się sporo sądów, które są skupione w ramach apelacji łódzkiej – Sąd Apelacyjny w Łodzi, któremu podlegają Sad Okręgowy w Łodzi, Sąd Okręgowy w Sieradzu, Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim, Sąd Okręgowy w Kaliszu i Sąd Okręgowy w Płocku. Niższe instancje sprawują sądy rejonowe – większe ośrodki działania tych sądów to Zgierz, Pabianice, Zduńska Wola, Bełchatów, Łask, Piotrków Trybunalski, Rawa Mazowiecka, Brzeziny, Łowicz, Kutno.
Tym samym warto pamiętać, iż sprawa, która rozpoczyna się w sądzie I instancji swój finał może mieć w II instancji w zupełnie innym mieście.