Ranking prawników

opinie o adwokatach i radcach


Kategoria: województwo łódzkie

Adwokat Maciej Organiściak – Kancelaria Adwokacka Łódź

Adwokat Maciej Organiściak - Kancelaria Adwokacka Łódź

Kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Macieja Organiściaka zajmująca się sprawami cywilnymi (zwłaszcza sprawy o zapłatę, sprawy rodzinne - rozwody, alimenty, podziały majątku, kontakty z dzieckiem, władza rodzicielska, sprawy spadkowe - stwierdzenia nabycia spadku, podział spadku, zachowek), karnymi i administracyjnymi. Kancelaria znajduje się w samym centrum Łodzi, ale obsługuje klientów na terenie całej Polski. Zapewniamy miłą i fachową obsługę zarówno osób prywatnych jak i przedsiębiorców.

Przejdź na stronę kancelarii

Adwokaci – pomoc prawna dla biznesu, spory z bankami CHF/UNWW

Adwokaci - pomoc prawna dla biznesu, spory z bankami CHF/UNWW

Kancelaria Adwokacka Jurczak & Powajbo – specjalizujemy się w sporach cywilnych i gospodarczych. Zapewniamy obsługę prawną i doradztwo w transakcjach handlowych.Doradzamy zarówno dużym przedsiębiorstwom, między innymi z branży energetycznej i budowlanej, jak i podmiotom prowadzącym przedsiębiorstwo w skali mikro i średniej. Reprezentujemy licznych klientów indywidualnych w sporach z instytucjami finansowymi, w tym w szczególności w zakresie roszczeń związanych z zawarciem umowy kredytu bankowego indeksowanego w walucie obcej (głównie CHF). Bronimy w sprawach karnych gospodarczych i karnych skarbowych.

W sferze naszych zainteresowań znajduje się także prawo nowych technologii oraz wszelkie zagadnienia prawne związane z ochroną danych osobowych. Mamy duże doświadczenie w obsłudze prawnej podmiotów z branży budowlanej. W naszej pracy skupiamy się na indywidualnym podejściu do Klienta. Zawsze stawiamy na zrozumienie konkretnego modelu biznesowego i zagadnień związanych z jego specyfiką, co pozwana nam na zachowanie najwyższego poziomu świadczonych usług.

Przejdź na stronę kancelarii

Rozwód, spadek, odszkodowania – Adwokat Łódź KDK

Rozwód, spadek, odszkodowania - Adwokat Łódź KDK

Często okazuje się, że pomoc dobrego adwokat to konieczność. Przydaje się podczas rozpraw sądowych, kiedy trzeba walczyć o dzieci, majątek, należny spadek, odszkodowanie... Kancelaria KDK zajmuje się sprawami rozwodowymi, karnymi, a także cywilnymi. Prawnicy z tej kancelarii pomogli i wciąż pomagają wielu ludziom a także firmom.

Przejdź na stronę kancelarii

WWP Kancelaria Adwokacka Łódź – porady prawne

WWP Kancelaria Adwokacka Łódź - porady prawne

Kancelaria Adwokacka Łódź Kancelaria prawna w Łodzi prowadzona przez adwokatów: Wojciecha Woźniackiego, Małgorzatę Woźniacką i Piotra Pawlonkę oferuje pomoc i porady prawne z zakresu: prawa karnego, cywilnego, medycznego, gospodarczego, rodzinnego, pracy, nieruchomości. Prawnicy z bogatym doświadczeniem prowadzą sprawy o podział majątku, alimenty, rozwodowe, dochodzą praw pacjenta, zajmują się rejestracją spółek, windykacją należności, spadkami, odszkodowaniami medycznymi i inną obsługą prawną. Ze strony Kancelarii WWP poznasz wszystkie usługi prawne oraz dowiesz się, jak skontaktować się z prawnikami.

Przejdź na stronę kancelarii

Poradnia Salomon – adwokat kościelny Warszawa, Łódź, Wrocław

Poradnia Salomon - adwokat kościelny Warszawa, Łódź, Wrocław

Poradnia Salomon działająca m.in. w Warszawie, Łodzi i Wrocławiu udziela kompleksowej pomocy prawnej z zakresu prawa kanonicznego. Posiadający odpowiednie uprawnienia adwokaci kościelni współpracujący z kancelarią (m.in. adwokat Michał Pełka) pomagają w prowadzeniu kościelnych procesów małżeńskich. W przeważającej części są to procesy dotyczące stwierdzenia nieważności małżeństwa kościelnego.

Przejdź na stronę kancelarii

Strona główna – Kancelaria Adwokacka adw. Dawid Figurski

Strona główna - Kancelaria Adwokacka adw. Dawid Figurski

Kancelaria adw. Dawida Figurskiego oferuje profesjonalną i wszechstronną obsługę prawną dla przedsiębiorców, osób fizycznych i instytucji administracji publicznej.

Stawiamy na ciągły rozwój, doskonalenie zawodowe, wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Cechuje nas elastyczność oraz mobilność. Zapewniamy i gwarantujemy fachowość, dyspozycyjność i wysoką jakość usług.

Mając na uwadze zdobytą przez lata wiedzę oraz doświadczenie prawnicze Kancelaria Adwokacka Adwokata Dawida Figurskiego specjalizuje się zarówno w sprawach dotyczących sfery życia codziennego Klientów indywidualnych (sprawy cywilne, rodzinne, spadkowe, majątkowe) jak i w sprawach szeroko rozumianego obrotu gospodarczego.

Priorytetem Kancelarii jest świadczenie usług prawnych na najwyższym poziomie. Naszym celem jest zaś zadowolenie Klienta, który zawsze może liczyć na indywidualne podejście do powierzonej sprawy, dostosowane do jego potrzeb oraz sytuacji majątkowej czy rodzinnej.

Przejdź na stronę kancelarii

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łódź – Doradca restrukturyzacyjny

Kancelaria Adwokacka Adwokat Łódź - Doradca restrukturyzacyjny

Adwokat Andrzej Świąder to doświadczony prawnik specjalizujący się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa upadłościowe oraz egzekucyjnego. Legitymuje się on wieloletnią praktyką zawodową, która zdobył pracując jako adwokat oraz jako syndyk, zarządca oraz nadzorca sądowy w licznych postępowaniach upadłościowych. Kancelaria Adwokacka pomaga przedsiębiorcom jak i konsumentom w rozwiązaniu trapiących ich problemów prawnych.

Przejdź na stronę kancelarii

Kancelaria adwokacka, prawna | Adwokat | Łódź – NIedziałek

Kancelaria adwokacka, prawna | Adwokat | Łódź - NIedziałek

Kancelaria adwokacka oferująca pełen zakres porad prawnych. Adwokat w Łodzi - Paweł Niedziałek.

Kancelaria oferuje pełen zakres usług przedsiębiorcom, jak również klientom indywidualnym. Naszym celem jest rzetelne opracowanie najkorzystniejszych i najbardziej skutecznych rozwiązań prawnych w celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa prawnego. Kierując się względami profesjonalizmu i należytej staranności w dbaniu o interesy Naszych Klientów do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Przejdź na stronę kancelarii

ADWOKAT Łódź: Prawo, Usługi Prawne – Kancelaria Adwokacka

ADWOKAT Łódź: Prawo, Usługi Prawne - Kancelaria Adwokacka

Rzetelna Kancelaria Adwokacka i dobry adwokat z Łodzi. Kompleksowe usługi prawne dla firm i klientów indywidualnych: prawo cywilne, karne, rodzinne, handlowe

Przejdź na stronę kancelarii

Kancelaria Adwokacka Mariusz Kubiak & Partners

Kancelaria Adwokacka Mariusz Kubiak & Partners

Kancelaria adwokacka w Rawie Mazowieckiej - Adwokat Mariusz Kubiak i partnerzy

Specjalizujemy się kompleksowej, wieloaspektowej obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz w doradztwie w decyzjach biznesowych, ale również świadczymy usługi na rzecz osób indywidualnych, nieprowadzących działalności gospodarczej.

Nasza fachowa i doświadczona kadra zatroszczy się o Państwa sprawę, z którą się do nas Państwo zgłoszą. Gwarantujemy profesjonalizm, nowoczesność i elastyczne warunki współpracy. Jesteśmy zlokalizowani w miejscowości Rawa Mazowiecka ale nie ograniczamy się terytorialnie, pracujemy na terenie całej Polski.

Przejdź na stronę kancelarii

Kancelaria Prawa Karnego Adwokat Paweł Kozanecki – Paweł Kozanecki – Kancelaria Prawa Karnego

Kancelaria Prawa Karnego Adwokat Paweł Kozanecki - Paweł Kozanecki - Kancelaria Prawa Karnego

Kancelaria Prawa Karnego Paweł Kozanecki. Zasięg działania - cała Polska.

Prowadzimy sprawy z zakresu prawa karnego, reprezentując w toku postępowania karnego wszystkie podmioty: podejrzanych, oskarżonych, skazanych oraz pokrzywdzonych.

Pomoc na każdym etapie: zatrzymanie/tymczasowe aresztowanie, postępowanie przygotowawcze, postępowanie sądowe I i I instancji, nadzwyczajne środki zaskarżenia, postępowanie wykonawcze.

W sprawach nie cierpiących zwłoki dyspozycyjność 24/7.

Przejdź na stronę kancelarii

Adwokat Łódź Piotr Sęk – obrońca pełnomocnik

Adwokat Łódź Piotr Sęk - obrońca pełnomocnik

Adwokat Łódź Piotr Sęk

Usługi kancelarii świadczone są zarówno na rzecz osób indywidualnych jak i dla podmiotów gospodarczych. Kancelaria zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie prawa karnego, karno-skarbowego, cywilnego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych obejmującą porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

Kancelaria reprezentuje klientów z terenu całego kraju. Podstawowy zasięg terytorialny usług kancelarii obejmuje Sądy z województwa łódzkiego. Więcej na: www.adwokat-sekpiotr.pl

Przejdź na stronę kancelarii

Kancelaria Adwokacka Łódź – adw. Joanna Kaźmierczak – Adwokat Radca Prawny Prawnik

Kancelaria Adwokacka Łódź - adw. Joanna Kaźmierczak - Adwokat Radca Prawny Prawnik

Kancelaria Adwokacka adw. Joanny Kaźmierczak świadczy kompleksową obsługę przedsiębiorców, a także pomoc prawną w zakresie reprezentacji klientów w sprawach sądowych z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, pracy, handlowego, autorskiego i karnego. Adwokat Joanna Kaźmierczak ma bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych, zwłaszcza wszelkiego rodzaju spraw odszkodowawczych.

Przejdź na stronę kancelarii

Kancelaria adwokacka. Adwokat Andrzej Śmigielski

Kancelaria adwokacka. Adwokat Andrzej Śmigielski

Adwokat Andrzej Śmigielski to specjalista: prawa cywilnego, gospodarczego, odszkodowawczego, spadkowego, pracy, transportowego, stałej i kompleksowej obsługi podmiotów gospodarczych, tworzenia, łączenia, podziału i przekształcenia spółek, prawa administracyjnego, w tym w zakresie procesu budowlanego. Kancelaria specjalizuje się także w windykacji długów.

Przejdź na stronę kancelarii

Kancelaria Adwokacka Łódź – Adwokat Michał Skrzydlewski.

Kancelaria Adwokacka Łódź - Adwokat Michał Skrzydlewski.

Adwokat Łódź

Witaj na opisie Kancelarii prawnej adwokata Skrzydlewskiego z miasta Łódź. Kancelaria prawna to instytucja udzielająca wsparcia, pomocy przedsiębiorcom oraz zajmująca się dokumentacją na etapie merytorycznym i formalnym.

Adwokat pracujący w kancelarii przejmuje się dodatkowo problemami rodzinnymi, spadkowymi, cywilnymi, karnymi i opiekuńczymi. Prawnik ma wielkie doświadczenie adwokackie oraz ugruntowaną pozycję w środowisku sądowniczym również celnie doradzi możliwe rozwiązania - skuteczne metody postępowania w sprawach o alimenty albo rozwody.

Znajduje się wśród 9 tysięcy adwokatów występujących w Polsce. Wśród akt i dokumentów które prowadzi kancelaria jest mnóstwo za odszkodowania i za błędy medyczne i lekarskie. Kancelaria prawna z Łodzi dba o szczegóły prawne i zapewnia atrakcyjne ceny za świadczone czynności.

Niestety rozwód to mocno stresujące przeżycie dla dzieci współmałżonków. Adwokat specjalizuje się w rozprawach sądowych o alimenty i powództwo rozwodowe. Kancelaria adwokacka jest wynajmowana oraz przez osoby fizyczne również przez instytucje Państwowe i prywatne sklepy.

http://adwokat-skrzydlewski.pl/adwokat-lodz-cennik.html: Cennik usług adwokackich na stronie kancelarii.

Przejdź na stronę kancelarii