Ranking prawników

opinie o adwokatach i radcach


Kategoria: województwo lubuskie

Radca prawny – Radca Prawny Gorzów Wielkopolski-dr Witold Pahl

Radca prawny - Radca Prawny Gorzów Wielkopolski-dr Witold Pahl

Kancelaria radcowsko-adwokacka realizuje usługi prawne o szerokim spektrum, skierowane zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych oraz podmiotów sektora publicznego w zakresie prawa cywilnego (w tym także spadkowego), rodzinnego, pracy i ubezpieczeń społecznych, administracyjnego, konstytucyjnego, gospodarczego (w tym także upadłościowego oraz wekslowego), podatkowego oraz karnego i karnoskarbowego.

Read More

Adwokat Dagmara Biedroń

Adwokat Dagmara Biedroń

Kompleksowa pomoc prawna – dopasowana do indywidualnych potrzeb Klienta - świadczona jest na terenie całego kraju.

Read More

Kancelaria Piotrowski i Wspólnicy – Zielona Góra, Warszawa

Kancelaria Piotrowski i Wspólnicy – Zielona Góra, Warszawa

Kancelaria Piotrowski i Wspólnicy – Zielona Góra, Warszawa – Świadczymy usługi dla przedsiębiorców, samorządów terytorialnych oraz klientów indywidualnych. Wejdź na naszą stronę i poznaj całą ofertę. Zapraszamy!

Read More

KANCELARIA ADWOKATA I RADCÓW PRAWNYCH

KANCELARIA ADWOKATA I RADCÓW PRAWNYCH

Kancelaria nasza działa na rynku lubuskim od ponad 15 lat . Zespół Kancelarii stanowią fachowcy: jeden adwokat i dwóch radców prawnych. Wszyscy o wysokich kwalifikacjach zawodowych i wieloletnim stażem pracy. Obsługę biurową Kancelarii sprawują aplikanci radcowscy.

Read More

Adwokat Kościelny

Adwokat Kościelny

KANCELARIA PRAWNA KANON w Zielonej Górze, to pierwsza w regionie i Diecezji Zielonogórsko - Gorzowskiej profesjonalna Kancelaria oferująca pomoc w zakresie doradztwa i reprezentacji w procesach o stwierdzenie nieważności małżeństwa w Kościele Katolickim (błędnie nazywanych rozwodami Kościelnymi).

Read More