Ranking prawników

opinie o adwokatach i radcach


Kategoria: województwo mazowieckie

Kancelaria Ulmer – dochodzenie odszkodowań

Kancelaria Ulmer - dochodzenie odszkodowań

Kancelaria Ulmer i Współpracownicy uzyskuje należne zadośćuczynienia i odszkodowania osobom Poszkodowanym w wypadkach oraz osobom, które straciły bliskiego w wyniku wypadku. Skutecznie dochodzimy odszkodowań m. in. za zniszczone domy i mieszkania, błędy medyczne, zakażenia szpitalne, szkody w pojazdach, odwołane lub opóźnione loty. Prowadzimy sprawy na etapie polubownym, jak również na etapie postępowania sądowego.

Gwarantujemy:

- kompleksową i profesjonalną pomoc prawną,

- bezpłatną analizę spraw,

- indywidualne podjeście do każdego Poszkodowanego.

Ponadto:

- odszkodowanie przekazywane jest bezpośrednio na rachunek bankowy Poszkodowanego,

- honorarium pobieramy po uzyskanym odszkodowaniu,

- o wszelkich podejmowanych czynnościach informuejmy na bieżąco.

Read More

Kancelaria Sprawy Rodzinne Lucyna Szabelska

Kancelaria Sprawy Rodzinne Lucyna Szabelska

Moja kancelaria specjalizuje się m.in. w sprawach takich jak: rozwody, ustalenie ojcostwa, podział majątku, alimenty. Doświadczony Radca Prawny zaprasza do swojego biura w Warszawie.

Read More

Adwokat Warszawa – Jakub Sapiński – Przasnyska 11/73

Adwokat Warszawa - Jakub Sapiński - Przasnyska 11/73

Kancelaria Adwokacka - Jakub Sapiński - Moja kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie sporów sądowych i postępowań arbitrażowych obejmujących wszelkie dziedziny prawa cywilnego, prawa administracyjnego, prawa karnego oraz prawa gospodarczego.

Read More

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Strynkiewicz

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Strynkiewicz

Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandry Strynkiewicz oferuje kompleksową pomoc prawną Klientom indywidualnym i przedsiębiorcom w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych, pracowniczych, gospodarczych i administracyjnych. Zaangażowany zespół radców prawnych i adwokatów z dużym doświadczeniem zawodowym, stale podnoszących swoje kwalifikacje zawodowe. Stała współpraca z doradcą podatkowym, dbałość o interesy Klientów.

Read More

Bartosz Obrębski

Bartosz Obrębski

Kancelaria Adwokacka Adwokat Bartosz Obrębski świadczy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych i firm z następujących dziedzin prawa: Prawo rodzinne i opiekuńcze, Prawo gospodarcze, Prawo i postępowanie cywilne, Prawo i postępowanie karne.

Występowanie przed sądami

Udzielanie porad prawnych

Sporządzanie opinii prawnych

Opracowywanie projektów aktów prawnych

Występowanie przed urzędami

W celu poznania dokładnego zakresu usług niezbędny jest bezpośredni kontakt z kancelarią.

Read More

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki

Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki. Radca prawny Marek Zarządzki jest prawnikiem świadczącym pomoc prawną dla klientów indywidualnych i firm. Zakres doradztwa prawniczego obejmuje porady prawne, obsługę prawną,tworzenie opinii prawnych,prowadzenie spraw sądowych, reprezenowanie w urzędach,instytucjach rządowych. Główne dziedziny prowadzonej praktyki prawnej to: prawo gospodarcze, prawo cywilne, prawo handlowe, prawo bankowe, prawo pracy, prawo budowlane, prawo finansowe, prawo administracyjne, prawo karne i prawo lotnicze.

Radca prawny Marek Zarządzki indywidualnie dostosowuje się do potrzeby indywidualnej potrzeby pomocy prawnej, prowadzenia konkretnej sprawy sądowej a także stałej obsługi prawnej firmy i działalności gospodarczej. Oferta Kancelarii Radcy Prawnego Marek Zarządzki obejmuje: - Kompleksową obsługę prawną firmy i działalności gospodarczej, - Opinie prawne dotyczące przedkładanych spraw, - Porady prawne na temat spraw i zdarzeń, - Prowadzenie spraw sądowych w sądzie cywilnym, sądzie karnym, w sądzie administracyjnym, - Reprezentowanie strony w postępowaniu przed Urzędem i Instytucjami Państwowymi, - Realizowanie zadań Obrońcy i Adwokata z Urzędu, świadczenie pomocy prawnej z urzędu.

Read More

Kancelaria adwokacka Mamiński & Wspólnicy

Kancelaria adwokacka Mamiński & Wspólnicy

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Kancelarii Mamiński & Wspólnicy, działającej na polskim rynku od 1996 roku. Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanym adwokatom znajdujemy się w czołówce rankingu firm prawniczych i adwokackich w Polsce.

Zajmujemy się wieloma gałęziami prawa, w szczególności prawem spółek handlowych, prawem pracy, prawem nieruchomości, a także prawem finansowym. Wybierając naszą kancelarię adwokacką, zostaniecie Państwo obsłużeni w profesjonalny sposób przez naszych wykształconych i doświadczonych pracowników. Klienci Kancelarii Mamiński & Wspólnicy bywają w razie potrzeby reprezentowani przez naszych adwokatów przed sądami i organami administracji publicznej.

Adwokat Mamiński w 1995 roku zakończył aplikację adwokacką i specjalizuje się w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego, prawa gospodarczego i celnego. Ponadto adwokat Mamiński jest doradcą Polskiej Izby Celnej i Handlu Zagranicznego oraz doradcą parlamentarnym.

Jeśli potrzebują Państwo porady prawnej lub pomocy w prowadzeniu swych spraw przed sądem lub organem administracji publicznej, zachęcamy do skontaktowania się z naszą kancelarią adwokacką w celu umówienia spotkania z adwokatem bądź radcą prawnym. W naszej kancelarii panuje swobodna atmosfera, pracownicy nie tworzą nadmiernego dystansu z klientami, ani nie stwarzamy stresujących sytuacji.

Zachęcamy do zapoznania się na stronie internetowej adwokata Mamińskiego z historią kancelarii oraz zakresem prowadzonych spraw.

Read More

Ranking kancelarii prawnych z Warszawy

Ranking prawników z Warszawy i okolic Ranking pod względem ilości pozytywnych opinii: 1. Radca Prawny Katarzyna Klonowska Radca Prawny Katarzyna Klonowska Grodzisk Mazowiecki Źyrardów 2. […]

Read More

Radca Prawny Katarzyna Klonowska

Radca Prawny Katarzyna Klonowska

Radca Prawny Katarzyna Klonowska Grodzisk Mazowiecki Źyrardów

Read More

Kancelaria Adwokacka Adwokat Roma Opoka

Kancelaria Adwokacka Adwokat Roma Opoka

Adwokat Warszawa, Adwokat Roma Opoka Kancelaria Adwokacka, Radca Prawny Warszawa, Porady Prawne Warszawa, Skuteczny Adwokat Warszawa

Read More

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko – Start

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko - Start

Kancelaria Radcy Prawnego Magdalena Mendyka-Moniuszko świadczy kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorców i Klientów indywidualnych. Siedziba Kancelarii mieści się w Warszawie.

Read More

Witaj na stronie naszej Kancelarii.

Witaj na stronie naszej Kancelarii.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Wiesław Dembowski - skuteczny i warty polecenia adwokat Kontakt tel. 792-180-679 mail: biuro@skuteczniprawnicy.eu

Read More

SK&S LEGAL – Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów

SK&S LEGAL - Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów

SK&S LEGAL - Kancelaria prawna

Read More

Glass-Brudziński Adwokaci i Radcy Prawni

Glass-Brudziński Adwokaci i Radcy Prawni

Kancelaria Adwokacka w Warszawie.

Read More

Spadki i rozwód – Kancelaria Prawna i Adwokat Warszawa

Spadki i rozwód - Kancelaria Prawna i Adwokat Warszawa

Kancelaria Prawna adwokat I. Zubrzycka-Zięba Warszawa oferuje profesjonalną pomoc prawną. Pozew o rozwód, spadki - kompleksowo doradzamy i rozwiązujemy problemy.

Read More