Ranking prawników

opinie o adwokatach i radcach


Kategoria: województwo podkarpackie

PROMED – Kancelaria Prawa Medycznego

PROMED – Kancelaria Prawa Medycznego

Powstaliśmy z myślą o zapewnieniu najlepszej prawnej ochrony podmiotom świadczącym usługi medyczne. Nasza obsługa skierowana jest do wszelakich lekarzy indywidualnych, jak i prywatnych specjalistycznych gabinetów lekarskich. Uwalniamy od problemów lekarzy, gdzie niestety, coraz więcej problemów pojawia się na ich drodze. Rozwiązanie to pozwala zniwelować zbędny czas lekarza na pozamedyczne obowiązki, dając jednocześnie możliwość skupienia się na swojej pracy.

Read More

Kancelaria Adwokacka Borcz i Partnerzy – Adwokat, Prawnik, Porady prawne Rzeszów

Kancelaria Adwokacka Borcz i Partnerzy - Adwokat, Prawnik, Porady prawne Rzeszów

Kancelaria Borcz i Partnerzy świadczy usługi z zakresu różnych dziedzin prawa, zaczynając od spraw cywilnych przez sprawy gospodarcze, aż do spraw karnych. Oferujemy kompleksową obsługę przedsiębiorców jak i osób fizycznych.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom szybkich i skutecznych rozwiązań w ramach prowadzonej obsługi.

Posiadamy zespoły wieloosobowe, umożliwiające nam tworzenie mniejszych grup zajmujących się określonymi zagadnieniami prawnymi, co daje pewność terminowości i indywidualnego podejścia do prowadzonej sprawy.

W zależności od specyfikacji i rodzaju danej sprawy dobieramy członków pod kątem ich doświadczenia a także umiejętności i wiedzy, aby zapewniać najwyższa możliwą skuteczność świadczonej usługi.

Read More

Kancelaria Adwokacka Rzeszów – Adwokat Michał Zawisza

Kancelaria Adwokacka Rzeszów - Adwokat Michał Zawisza

Kancelaria Adwokacka Rzeszów: Adwokat Michał Zawisza: sprawy cywilne i karne, sprawy z zakresu prawa gospodarczego, handlowego, wykroczeń skarbowych i inne.

Read More

Kancelaria Adwokacka – Adwokat Tomasz Gargaś, Adwokat Stalowa Wola

Kancelaria Adwokacka – Adwokat Tomasz Gargaś, Adwokat Stalowa Wola

Kancelaria Adwokacka Adwokata Tomasza Gargasia świadczy usługi zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak również podmiotów gospodarczych i jednostek samorządu terytorialnego.

Kancelaria oferuje kompleksowy zakres usług prawnych, świadczonych zgodnie z zasadami sztuki i etyki adwokackiej, w której główną rolę odgrywa najwyższa staranność i troska o interes prawny naszych Klientów.

Każda sprawa traktowana jest w sposób wszechstronny poprzez pogłębioną analizę prawną wykorzystując dotychczasowe rozwiązania prawne oraz tworząc nowe rozwiązania dopasowane do potrzeb konkretnego Klienta. Indywidualne traktowanie każdego problemu prawnego pozwala na rozpoznanie celów, oczekiwań i wymagań Klienta przed podjęciem współpracy. Gwarantuje to zapewnienie korzystnych warunków współpracy poprzez opracowanie indywidualnie dobranego pakietu profesjonalnych usług prawnych.

Naszą dewizą jest uczciwa i rzetelna ocena problemów prawnych naszych Klientów. Przystępując do pracy zKlientem zawsze analizujemy sytuację prawną przedstawionego problemu, wskazujemy możliwe rozwiązania oraz przedstawiamy koszty sprawy.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Kancelarii oraz do bezpośredniego kontaktu.

Read More

KANCELARIA ADWOKACKA ADW. DAMIAN MURDZA z siedzibą w Rzeszowie

KANCELARIA ADWOKACKA ADW. DAMIAN MURDZA z siedzibą w Rzeszowie

KANCELARIA ADWOKACKA ADW. DAMIAN MURDZA z siedzibą w Rzeszowie świadczy wszechstronną pomoc prawną zarówno w postępowaniach sądowych jak i poza sądowych. Wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą Kancelarii zapraszamy na stronę: adwokatmurdza.pl

Read More

Kancelaria prawna LexControl

Kancelaria prawna LexControl

Kancelaria prawna LexControl

Read More

Kancelaria Adwokacka Rzeszów Adwokat Rzeszów Radca prawny Rzeszów Barbara Misiuda

Kancelaria Adwokacka Rzeszów Adwokat Rzeszów Radca prawny Rzeszów Barbara   Misiuda

Kancelaria Adwokacka Rzeszów Adwokat Rzeszów Radca prawny Rzeszów

Read More

Kancelaria Adwokacka adwokat Jerzy Ryszard Borowiec

Kancelaria Adwokacka adwokat Jerzy Ryszard Borowiec

Kancelaria Adwokacka adwokat Jerzy Ryszard Borowiec

Read More

Adwokat Monika Malec – Radca Prawny Katarzyna Malec

Adwokat Monika Malec - Radca Prawny Katarzyna Malec

Adwokat Monika Malec - Radca Prawny Katarzyna Malec - praktyka ogólna.

Read More

Adwokaci i radcowie prawni Rzeszów, Krosno – LexMercatoria

Adwokaci i radcowie prawni Rzeszów, Krosno - LexMercatoria

Profesjonalna obsługa prawna firm i klientów indywidualnych. Zadzwoń. Rzeszów tel. 017 740 41 51. Krosno tel. 013 433 83 89.

Read More

Kancelaria adwokacka, adwokat Rzeszów, obsługa prawna, rozwód prawnik – Rzeszów

Kancelaria adwokacka, adwokat Rzeszów, obsługa prawna, rozwód prawnik - Rzeszów

W naszej ofercie obsługa prawna, usługi i porady prawne. Kancelaria adwokacka i prawnicza, doradztwo prawne. Rozwód - Rzeszów, Adwokat - Rzeszów, prawnik - Rzeszów

Read More

Radca prawny Rzeszów

Radca prawny Rzeszów

Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Sznajder Rzeszów - prawo wodne, prawo lotnicze, odszkodowania, wypadki przy pracy, wypadki pracownicze, spory gospodarcze

Read More

Skuteczny Adwokat Rzeszów, Jarosław

Skuteczny Adwokat Rzeszów, Jarosław

dr Henryk Streit - Skuteczny adwokat prowadzący kancelarię adwokacką w Rzeszowie i Jarosławiu.

Read More