Ranking prawników

opinie o adwokatach i radcach


Kategoria: województwo śląskie

Adwokat Katowice Jastrzębie-Zdrój Wodzisław Śląski Katowice Rozwód ☎ 500 045 724

Adwokat Katowice Jastrzębie-Zdrój Wodzisław Śląski Katowice Rozwód ☎ 500 045 724 Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Riedel Lokalizacja: - ul. Zamkowa 7, 44-300 Wodzisław Śląski - ul. Mariacka 4, 40-013 Katowice; - ul. Podhalańska 31, 44-335 Jastrzębie-Zdrój; Telefon: 500 045 725 Email: adwokat.riedel@gmail.com Specjalizacja kancelarii to: - Sprawy o Rozwód i Separacje; Prawo Rodzinne; Prawo Karne; Sprawy z ZUS - Szkody Górnicze § § § Cztery powody dla których potrzebujesz pomocy adwokata : § § § 1. fachowa i rzetelna pomoc; 2. zmniejszenie stresu, 3. uniknięcie błędów, 4. pewność i spokój ducha § § § z adzwoń i umów się na spotkanie ! § § §

Adwokat, to coś więcej niż prawnik. Oprócz studiów prawniczych musi odbyć praktykę w adwokaturze zwaną aplikacją adwokacką i zdać egzamin końcowy. Wykonywać zawód adwokata mogą jedynie osoby wpisane na listę adwokatów sporządzaną przez okręgową radę adwokacką.

Adwokat (z łacińskiego „Advocare”- wzywać na pomoc), jest osobą, która pomaga ludziom w zakresie posługiwania się prawem. Usługi adwokackie to: porady prawne, pomoc w sporządzaniu opinii prawnych, opracowywaniu aktów prawnych oraz reprezentowanie poszczególnych osób (np., oskarżonych lub chcących się rozwieść) przed sądami i urzędami.

Od najdawniejszych czasów wspólnoty ludzkie tworzyły normy życia społecznego, zwane później prawem. Na przestrzeni wieków prawo poszczególnych państw, rozrosło się tak, iż dotyczy obecnie wielu sytuacji życiowych. Co więcej, skomplikowało się na tyle, że człowiek zmuszony posłużyć się nim, nie jest w stanie zrobić tego samodzielnie. Osobą, która mu w tym pomoże jest adwokat.

Read More

Adwokat Chorzów, Kancelaria Adwokacka Chorzów

Adwokat Chorzów, Kancelaria Adwokacka Chorzów

Kancelaria świadczy szeroką pomoc prawną na rzecz osób fizycznych, w tym osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą oraz na rzecz osób prawnych w postaci m.in. spółek kapitałowych, fundacji , stowarzyszeń rejestrowych, spółdzielni a także na rzecz spółek osobowych jak i innych jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, m.in. takich jak wspólnoty mieszkaniowe , stowarzyszenia zwykłe. Pomimo, iż kancelaria jest firmą nowoczesną, to świadczy usługi obejmujące tradycyjne obszary praktyki adwokackiej, a w szczególności zastępstwo procesowe w sprawach sądowych, zastępstwo w postępowaniach administracyjnych i podatkowych, udzielanie porad prawnych, stałe doradztwo prawne, sporządzanie opinii prawnych, prowadzenie negocjacji przedsądowych, dochodzenie roszczeń majątkowych oraz ich egzekucję, przygotowywanie projektów umów, statutów, a także pism procesowych, w tym apelacji, zażaleń, odwołań, skarg i innych środków zaskarżenia. Celem zapewnienia szybkiej i skutecznej obsługi Kancelaria współpracuje z wybranymi notariuszami, tłumaczami przysięgłymi, komornikami sadowymi oraz radcami prawnymi.

Read More

Kancelaria prawna Katowice – Adwokat, Radca prawny, Prawnik

Kancelaria prawna Katowice - Adwokat, Radca prawny, Prawnik

Odpowiedzialne i Profesjonalne wsparcie Radcy Prawnego i Adwokata · Otwarte i uczciwe podejście · Chronimy interesy naszych Klientów · Zadzwoń dzisiaj!

Read More

Kancelaria adwokacka. Adwokat – Katowice

Kancelaria adwokacka. Adwokat - Katowice

Adwokat Alicja Danielewska-Podolak. Kancelaria Adwokacka w Katowicach, pomoc prawna dla firm i osób prywatnych, zastępstwo procesowe, porady prawne online. Adwokat Katowice.

Read More

Adwokat Katowice Waldemar Murek + filia w Częstochowie

Adwokat Katowice Waldemar Murek + filia w Częstochowie

Katowicki adwokat specjalizujący się w postępowaniach podatkowych i karnych. Zapraszamy do naszej filii w miastach: Katowice, Częstochowa ...

Read More

Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka

Kancelarie Adwokackie Adwokata Tomasza Kędry w Katowicach i Skoczowie świadczą pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych zarówno w postępowaniu sądowym, jak i w sprawach pozasądowych. Zajmuję się Udzielaniem porad prawnych, sporządzanie pism, reprezentowaniem w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sporządzanie i opiniowanie umów o pracę, kontraktów menedźerskich, przygotowanie i opiniowanie regulaminów pracy, wynagradzania, układów i porozumień zbiorowych oraz innych aktów wewnętrznych, doradztwem z zakresu prawa oświatowego, Karty Nauczyciela, nauczycielskich świadczeń kompensacyjnych oraz emerytur nauczycielskich, a takźe obroną w sprawach karnych, reprezentowaniem w sprawach z zakresu: prawa rodzinnego, spadkowego, cywilnego i gospodarczego.

Read More

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ireneusz Kustos – Katowice

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ireneusz Kustos - Katowice

Kancelaria prawa cywilnego i rodzinnego na Śląsku. Specjalizacja: rozwód, alimenty, podział majątku, spadki, odszkodowania, sprawy własnościowe, spory o

Read More

Adwokat Katowice, Chorzów, Kancelaria Prawna Siemianowice – Marcin Nowak – Kancelaria adwokacka

Adwokat  Katowice, Chorzów, Kancelaria Prawna Siemianowice -  Marcin Nowak - Kancelaria adwokacka

Kancelaria Prawna - Adwokat Marcin Nowak, Adwokat Ewa Brodzińska-Nowak świadczy usługi(Katowice, Chorzów, Siemianowice, Świętochłowice) we wszystkich dziedzinach prawa, a w szczególności: prawa cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa karnego, karnego skarbowego, wykroczeń, prawa administracyjnego, prawa pracy, reprezentowanie podmiotów w ramach postępowania upadłościowego i naprawczego, prawa budowlanego, prawa podatkowego, prawa zamówień publicznych.

Read More

Adwokat Gabriela Grzywacz | Kancelaria Adwokacka w Katowicach

Adwokat Gabriela Grzywacz | Kancelaria Adwokacka w Katowicach

Kancelaria Adwokacka adwokat Gabrieli Grzywacz w Katowicach oferuje pomoc prawną dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych i or­ga­ni­za­cji spo­łecznych.

Read More

Kancelaria Adwokacka Anna Janas – Częstochowa

Kancelaria Adwokacka Anna Janas - Częstochowa

Kancelaria Adwokacka Anna Janas w Częstochowie. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa pracy, prawa gospodarczego i prawa karnego.

Read More

Kancelaria Prawnicza Argos KMW Lubelscy. Biznes, karne, odszkodowanie

Kancelaria Prawnicza Argos KMW Lubelscy. Biznes, karne, odszkodowanie

Czy można połączyć wielopokoleniowe tradycje z nowoczesnością? Świadczyć pomoc prawną najwyższej jakości, po przystępnych cenach? Sprawdź sam, zapraszamy!

Read More

Adwokaci Esnekier, Opłaski, Szymonek Spółka Partnerska

Adwokaci Esnekier, Opłaski, Szymonek Spółka Partnerska

Kancelaria adwokacka o praktyce ogólnej zaprasza do kontaktu.

Read More

ŻAKIEWICZ ADWOKACI | Twój Adwokat, Twoja Kancelaria

ŻAKIEWICZ ADWOKACI | Twój Adwokat, Twoja Kancelaria

Eksperci od Spraw Karnych, Gospodarczych, Prawo Pracy, Podatki. Kancelaria Adwokacka Warszawa | Kraków | Katowice | Wrocław | Tarnów. Zapraszamy!

Read More