Ranking prawników

opinie o adwokatach i radcach


Kategoria: województwo śląskie

Adwokat Chorzów, Kancelaria Adwokacka Chorzów

Adwokat Chorzów, Kancelaria Adwokacka Chorzów

Kancelaria świadczy szeroką pomoc prawną na rzecz osób fizycznych, w tym osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą oraz na rzecz osób prawnych w postaci m.in. spółek kapitałowych, fundacji , stowarzyszeń rejestrowych, spółdzielni a także na rzecz spółek osobowych jak i innych jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, m.in. takich jak wspólnoty mieszkaniowe , stowarzyszenia zwykłe. Pomimo, iż kancelaria jest firmą nowoczesną, to świadczy usługi obejmujące tradycyjne obszary praktyki adwokackiej, a w szczególności zastępstwo procesowe w sprawach sądowych, zastępstwo w postępowaniach administracyjnych i podatkowych, udzielanie porad prawnych, stałe doradztwo prawne, sporządzanie opinii prawnych, prowadzenie negocjacji przedsądowych, dochodzenie roszczeń majątkowych oraz ich egzekucję, przygotowywanie projektów umów, statutów, a także pism procesowych, w tym apelacji, zażaleń, odwołań, skarg i innych środków zaskarżenia. Celem zapewnienia szybkiej i skutecznej obsługi Kancelaria współpracuje z wybranymi notariuszami, tłumaczami przysięgłymi, komornikami sadowymi oraz radcami prawnymi.

Read More

Kancelaria prawna Katowice – Adwokat, Radca prawny, Prawnik

Kancelaria prawna Katowice - Adwokat, Radca prawny, Prawnik

Odpowiedzialne i Profesjonalne wsparcie Radcy Prawnego i Adwokata · Otwarte i uczciwe podejście · Chronimy interesy naszych Klientów · Zadzwoń dzisiaj!

Read More

Kancelaria adwokacka. Adwokat – Katowice

Kancelaria adwokacka. Adwokat - Katowice

Adwokat Alicja Danielewska-Podolak. Kancelaria Adwokacka w Katowicach, pomoc prawna dla firm i osób prywatnych, zastępstwo procesowe, porady prawne online. Adwokat Katowice.

Read More

Adwokat Katowice Waldemar Murek + filia w Częstochowie

Adwokat Katowice Waldemar Murek + filia w Częstochowie

Katowicki adwokat specjalizujący się w postępowaniach podatkowych i karnych. Zapraszamy do naszej filii w miastach: Katowice, Częstochowa ...

Read More

Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka

Kancelarie Adwokackie Adwokata Tomasza Kędry w Katowicach i Skoczowie świadczą pomoc prawną na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych zarówno w postępowaniu sądowym, jak i w sprawach pozasądowych. Zajmuję się Udzielaniem porad prawnych, sporządzanie pism, reprezentowaniem w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, sporządzanie i opiniowanie umów o pracę, kontraktów menedźerskich, przygotowanie i opiniowanie regulaminów pracy, wynagradzania, układów i porozumień zbiorowych oraz innych aktów wewnętrznych, doradztwem z zakresu prawa oświatowego, Karty Nauczyciela, nauczycielskich świadczeń kompensacyjnych oraz emerytur nauczycielskich, a takźe obroną w sprawach karnych, reprezentowaniem w sprawach z zakresu: prawa rodzinnego, spadkowego, cywilnego i gospodarczego.

Read More

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ireneusz Kustos – Katowice

Kancelaria Adwokacka Adwokat Ireneusz Kustos - Katowice

Kancelaria prawa cywilnego i rodzinnego na Śląsku. Specjalizacja: rozwód, alimenty, podział majątku, spadki, odszkodowania, sprawy własnościowe, spory o

Read More

Adwokat Katowice, Chorzów, Kancelaria Prawna Siemianowice – Marcin Nowak – Kancelaria adwokacka

Adwokat  Katowice, Chorzów, Kancelaria Prawna Siemianowice -  Marcin Nowak - Kancelaria adwokacka

Kancelaria Prawna - Adwokat Marcin Nowak, Adwokat Ewa Brodzińska-Nowak świadczy usługi(Katowice, Chorzów, Siemianowice, Świętochłowice) we wszystkich dziedzinach prawa, a w szczególności: prawa cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego, prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa karnego, karnego skarbowego, wykroczeń, prawa administracyjnego, prawa pracy, reprezentowanie podmiotów w ramach postępowania upadłościowego i naprawczego, prawa budowlanego, prawa podatkowego, prawa zamówień publicznych.

Read More

Adwokat Gabriela Grzywacz | Kancelaria Adwokacka w Katowicach

Adwokat Gabriela Grzywacz | Kancelaria Adwokacka w Katowicach

Kancelaria Adwokacka adwokat Gabrieli Grzywacz w Katowicach oferuje pomoc prawną dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych i or­ga­ni­za­cji spo­łecznych.

Read More

Kancelaria Adwokacka Anna Janas – Częstochowa

Kancelaria Adwokacka Anna Janas - Częstochowa

Kancelaria Adwokacka Anna Janas w Częstochowie. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa pracy, prawa gospodarczego i prawa karnego.

Read More

Kancelaria Prawnicza Argos KMW Lubelscy. Biznes, karne, odszkodowanie

Kancelaria Prawnicza Argos KMW Lubelscy. Biznes, karne, odszkodowanie

Czy można połączyć wielopokoleniowe tradycje z nowoczesnością? Świadczyć pomoc prawną najwyższej jakości, po przystępnych cenach? Sprawdź sam, zapraszamy!

Read More

Adwokaci Esnekier, Opłaski, Szymonek Spółka Partnerska

Adwokaci Esnekier, Opłaski, Szymonek Spółka Partnerska

Kancelaria adwokacka o praktyce ogólnej zaprasza do kontaktu.

Read More

ŻAKIEWICZ ADWOKACI | Twój Adwokat, Twoja Kancelaria

ŻAKIEWICZ ADWOKACI | Twój Adwokat, Twoja Kancelaria

Eksperci od Spraw Karnych, Gospodarczych, Prawo Pracy, Podatki. Kancelaria Adwokacka Warszawa | Kraków | Katowice | Wrocław | Tarnów. Zapraszamy!

Read More