Ranking prawników

opinie o adwokatach i radcach


Kategoria: województwo wielkopolskie

Kancelaria Adwokacka Poznań | Usługi Prawne Jaśkiewicz & Papierska

Kancelaria Adwokacka Poznań | Usługi Prawne Jaśkiewicz & Papierska

Cechuje nas profesjonalizm, kompetencja, precyzja działania i determinacja. Te cechy sprawiają, że w naszej kancelarii świadczymy usługi prawne na rzecz naszych Klientów z wysoką skutecznością. Działamy także w imieniu korporacji a także innych podmiotów jak organy państwowe, spółdzielnie i inne. Młody zespół tworzą Adwokat Małgorzata Jaśkiewicz-Reichard i Adwokat Justyna Papierska. Mimo młodego wieku Panie cechuje spore doświadczenie, indywidualne podejście do klienta oraz skuteczna reprezentacja klientów. Podejmujemy najbardziej wymagające wyzwania.

Reprezentujemy klientów w różnych dziedzinach prawa. Najczęściej są to sprawy gospodarcze, karne oraz rozwodowe. Oferujemy kompleksową obsługę prawną obejmującą:

  • doradztwo osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym,
  • przygotowywanie niezbędnych umów, pism oraz dokumentów,
  • sporządzanie opinii prawnych,
  • dochodzenie praw i roszczeń oraz reprezentację w sądach, urzędach i instytucjach.

Solidna kancelaria adwokacka powinna budować trwałe relacje z Klientami w oparciu o zaufanie, pełną dyskrecję, sumienne podejście do każdej sprawy i wsparcie na każdym etapie postępowania. Te elementy tworzą fundament praktyki adwokackiej. Tworzenie serdecznych relacji z klientami umożliwia lepsze określenie potrzeb i przekładając się na dużą skuteczność kancelarii adwokackiej przy ulicy Wyspiańskiego w Poznaniu.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Read More

BEM & Wspólnicy

BEM & Wspólnicy

Kancelaria Bem & Wspólnicy to kancelaria w Poznaniu, której wspólnicy mają dużo ponad 25-letnie doświadczenie w zawodzie radcy prawnego. Dzięki temu rozumiemy potrzeby a także oczekiwania naszych Klientów, i wychodzimy im naprzeciw. W naszej pracy zwracamy uwagę na budowanie kompetentnej, podpartej na zaufaniu więzi. Aby nasze usługi były na najwyższym poziomie skupiamy się na wąskim kręgu specjalizacji. Nasi Klienci mogą liczyć na całkowite wsparcie ze strony wspólników, którzy osobiście nadzorują obsługę w ramach prawa rodzinnego i spadkowego, prawa pracy, prawa medycznego, oraz obrotu nieruchomościami. Nasza działalność obejmuje: Prawo rodzinne i spadkowe: alimenty; rozwody i separacje; ustalanie kontaktów z dziećmi; sprawy z zakresu władzy rodzicielskiej; prezentowanie klienta na etapie postępowania sądowego i przedsądowego. Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych: dogłębna obsługa prawna pracodawców; restrukturyzacja zatrudnienia; dochodzenie odszkodowań / przywrócenia do pracy; ustalanie istnienia stosunku pracy; umowy o pracę, kontrakty menadżerskie, regulaminy i inne akty wewnątrzzakładowe; prezentowanie pracodawców i pracowników w momencie postępowania sądowego i przedsądowego. Prawo medyczne: kompleksowa obsługa prawna podmiotów leczniczych; odszkodowania i zadośćuczynienia za błędy medyczne i naruszenia dóbr osobistych (praw pacjenta); postępowanie przed wojewódzką komisją do spraw orzekania o zdarzeniach medycznych; sporządzanie umów, statutów i regulaminów; reprezentacja podmiotów leczniczych i pacjentów w fazie postępowania sądowego i przedsądowego. Prawo nieruchomości: dokładna obsługa prawna kierowników nieruchomości, wspólnot mieszkaniowych oraz indywidualnych właścicieli; windykacja należności; postępowania spadkowe; znoszenie współwłasności nieruchomości; zasiedzenia; eksmisje.

Read More

Dobry Prawnik Rozwodowy – Poznań i okolice

Dobry Prawnik Rozwodowy - Poznań i okolice

Kancelaria Błażej T. Siwek świadczy z najwyższą starannością usługi prawne. W szczególności posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw rodzinnych. Specjalizuje się w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych, podziału majątku, o nabycie spadku.

Read More

Kancelaria prawnicza Poznań

Kancelaria prawnicza Poznań

Kancelaria adwokacka Grzybkowski Guzek Jackowski to jedna z najbardziej znanych kancelarii prawniczych w Poznaniu

Read More

Kancelaria adwokacka – Poznań

Kancelaria adwokacka - Poznań

Kancelaria adwokacka w Poznaniu świadczy usługi kompleksowego doradztwa prawnego dla przedsiębiorców o zróżnicowanej formie prawnej.

Read More

BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokacka Spółka Partnerska

BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokacka Spółka Partnerska

BRYKCZYŃSCY I PARTNERZY Adwokacka Spółka Partnerska prowadzona od lipca 2005 roku przez adwokata Jakuba Brykczyńskiego jest nowoczesną firmą prawniczą, w ramach której prawnicy podejmują wyzwania stawiane im przez Klientów i rozwiązują problemy prawne powstałe na gruncie prawa polskiego, europejskiego, czy międzynarodowego.

Misją naszej kancelarii jest świadczenie pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, karnego i administracyjnego zarówno dla osób fizycznych, jak i prawnych.

Naszym atutem jest możliwość świadczenia doradztwa nie tylko w języku polskim, ale również w angielskim czy niemieckim.

W naszej pracy odwołujemy się do uniwersalnych ludzkich wartości. Za punkt honoru stawiamy sobie solidność i rzetelność w wykonywaniu naszych obowiązków. Jesteśmy świadomi tego, w jak trudnych sytuacjach życie stawia naszych Klientów, dlatego chcemy służyć im pomocą w rozwiązywaniu nawet najbardziej skomplikowanych problemów prawnych. Klienci mogą być pewni, że powierzone nam zadania rozwiążemy w sposób kompetentny i profesjonalny, w atmosferze zaufania i dyskrecji.

Read More

Adwokat Poznań – Rafał Zaguła – odszkodowania Poznań

Adwokat Poznań - Rafał Zaguła - odszkodowania Poznań

Adwokat Poznań - Rafał Zaguła - Kancelaria Adwokacka świadczy wszystkie usługi prawne, Poznań, Gniezno

Read More

Michał Strzelecki Kancelaria Adwokacka

Michał Strzelecki Kancelaria Adwokacka

Kancelaria Adwokacka Michała Strzeleckiego

Read More

Radca prawny, prawnik Urszula Weiss Poznań: prawo rodzinne, spadkowe, rozwody, alimenty

Radca prawny, prawnik Urszula Weiss Poznań: prawo rodzinne, spadkowe, rozwody, alimenty

Kancelaria Radcy Prawnego Urszula Weiss Poznań prowadzi sprawy spadkowe i rodzinne - sprawy o obniżenie lub podwyższenie alimentów, podział majątku, spadku, nieruchomości. Adwokat, prawnik, radca prawny w Poznaniu, woj. wielkopolskie – prawo rodzinne i spadkowe, alimenty, rozwody, spadki, prowadzenie procesów, dochodzenie należności.

Read More

Kancelaria Adwokacka, Prawna – porady prawne – prawnicy Poznań | GTK-Adwokaci.pl

Kancelaria Adwokacka, Prawna - porady prawne - prawnicy Poznań | GTK-Adwokaci.pl

Jako Kancelaria Adwokacka oferujemy skuteczną oraz kompleksową obsługę prawną, oraz porady prawne. Specjalizujemy się w prawie karnym, cywilny, sprawach sądowych - Poznań.

Read More

Kancelaria prawna Masiota – adwokat, radca prawny – Poznań, Warszawa

Kancelaria prawna Masiota - adwokat, radca prawny - Poznań, Warszawa

Kancelaria prawna Poznań MASIOTA - kompleksowa pomoc prawna dla przedsiębiorców i osób prywatnych. Adwokat, radca prawny, prawnik, kancelaria Poznań, Warszawa

Read More

Adamczewski- Adwokat Poznań. Kancelaria adwokacka Poznań, Opalenica i Nowy Tomyśl

Adamczewski- Adwokat Poznań. Kancelaria adwokacka Poznań, Opalenica i Nowy Tomyśl

Krzysztof Adamczewski prawnik, adwokat Poznań. Kancelaria adwokacka: ul. Zamkowa 7/13, Poznań. Filie adwokata to Opalenica, i Nowy Tomyśl.

Read More

Kancelaria adwokacka, dobry prawnik – Poznań

Kancelaria adwokacka, dobry prawnik - Poznań

Kancelaria Adwokacka Eweliny Pernet-Szóstak świadczy pomoc prawną dla osób fizycznych oraz przedsiębiorstw w Poznaniu oraz filiach w Buku i Wągrowcu.

Read More

Kancelaria Adwokacka Mecenas Elżbiety Borys, kancelaria prawna, adwokat Poznań

Kancelaria Adwokacka Mecenas Elżbiety Borys, kancelaria prawna, adwokat Poznań

Kancelaria nasza zapewnia swoim klientom obsługę prawną z zachowaniem najwyższej staranności.

Read More

Kolańczyk Adwokat

Kolańczyk Adwokat

Kancelaria Adwokacka Jakub Kolańczyk

Read More